Безкоштовна доставка в віділення від 2000 грн
Східний Рай
+380 999 444 549
Графік роботи: 10:00-21:00
Прийом замовлень: 24/7Фундук в Темній Глазурі драже

Фундук в Темній Глазурі драже

360 грн/кг 400 грн/кг

Горіх Фундук Бланшований (Туреччина)

Горіх Фундук Бланшований (Туреччина)

522 грн/кг 580 грн/кг

Горіх Фундук Сирий

Горіх Фундук Сирий

383 грн/кг 425 грн/кг

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
Фундук

Фундук – це найпоширеніший горіх практично на всій території Європи. Ще лікарі Стародавнього Риму помітили, що гладіатори, яких після поранень годують кашкою з перемеленого горіха фундука, практично вдвічі швидше одужують.

Фантастична користь фундука

Завдяки сучасним дослідникам абсолютно точно відома унікальна здатність фундука - бути профілактичним засобом лікування, при більшості відомих захворювань. Це через унікальний склад, до якого входять усі вивчені ненасичені жирні кислоти. З цим пов'язана властивість лісового горіха чистити судини, стимулювати роботу серцевого м'яза, покращувати репродуктивну функцію організму. Достатньо з'їдати в день 8-10 ядер, щоб ефективно протистояти проблемам із серцем та центральною нервовою системою. Дуже корисний фундук при проблемах із кров'ю та кровотворенням. Речовини, що містяться в лісовому горіху, мають властивості знімати депресію, хронічну втому, невеликі психічні розлади. Він стимулює роботу головного мозку та є продуктом, що допомагає при лікуванні ожиріння. Користь фундука полягає у його відновлювальних функціях. Елементи, що містяться в ньому, швидко регенерують тканини організму, благотворно діють на суглоби та слизові оболонки в організмі. Крім того, фундук є природним енергетичним продуктом. Невелика жменя лісових горіхів підбадьорить, при напруженій розумовій роботі, додасть додаткових сил при важкій фізичній праці. Протипоказань у фундука практично немає, крім індивідуальної непереносимості. Але варто запам'ятати, що корисний цей продукт у кількості 50-75 г на добу. Горіх корисний у будь-якому вигляді

У магазині купити фундук можна у кількох видах:


Кожна позиція має свою перевагу. Тут треба пам'ятати, що при термічній обробці фундук практично не втрачає своїх корисних властивостей. Тому будь-який з видів лісового горіха, що продаються, корисний, і свій вибір потрібно грунтувати на смакових уподобаннях. Фундук стане чудовим замінникам для любителів солодкого під час дієти чи обмежень за медичними показниками.