Безкоштовна доставка в віділення від 2000 грн
Східний Рай
+380 999 444 549
Графік роботи: 10:00-21:00
Прийом замовлень: 24/7Арахіс в Темній Глазурі драже

Арахіс в Темній Глазурі драже

243 грн/кг 270 грн/кг

Арахіс Смажений Бланшований

Арахіс Смажений Бланшований

162 грн/кг 180 грн/кг

Горіх Пекан очищений в Карамелі

Горіх Пекан очищений в Карамелі

1080 грн/кг 1200 грн/кг

Кеш'ю в Темній Глазурі драже

Кеш'ю в Темній Глазурі драже

378 грн/кг 420 грн/кг

Мигдаль в Темній Глазурі драже

Мигдаль в Темній Глазурі драже

378 грн/кг 420 грн/кг

Фундук в Темній Глазурі драже

Фундук в Темній Глазурі драже

360 грн/кг 400 грн/кг

Арахіс в Кожурі

Арахіс в Кожурі

144 грн/кг 160 грн/кг

Арахіс Сирий

Арахіс Сирий

144 грн/кг 160 грн/кг

Арахіс Сирий Бланшований

Арахіс Сирий Бланшований

153 грн/кг 170 грн/кг

Арахіс Смажений

Арахіс Смажений

149 грн/кг 165 грн/кг

Арахіс Смажений Солоний

Арахіс Смажений Солоний

158 грн/кг 175 грн/кг

Горіх Бразильський

Горіх Бразильський

594 грн/кг 660 грн/кг

Горіх Волоський сушений Метелик

Горіх Волоський сушений Метелик

315 грн/кг 350 грн/кг

Горіх Кедровий

Горіх Кедровий

1850 грн/кг 2250 грн/кг

Горіх Кеш'ю Сирий

Горіх Кеш'ю Сирий

495 грн/кг 550 грн/кг

Горіх Кеш'ю Сирий Великий

Горіх Кеш'ю Сирий Великий

554 грн/кг 615 грн/кг

Горіх Кеш'ю Смажений

Горіх Кеш'ю Смажений

504 грн/кг 560 грн/кг

Горіх Макадамія в Шкаралупі

Горіх Макадамія в Шкаралупі

594 грн/кг 660 грн/кг

Горіх Макадамія Очищений

Горіх Макадамія Очищений

1395 грн/кг 1550 грн/кг

Показано від 1 до 20 з 36 (всього сторінок: 2)
Горіхи


Всі люди, які дбають про своє здоров'я, знають, що горіхи є цінним харчовим продуктом, який має збагачувати щоденний раціон харчування. Результати сучасних досліджень підтвердили, що, незважаючи на наявність у них великої кількості жирів, горіхи однаково дуже корисні. Тому важливо їх їсти регулярно, але в міру.

Користь та шкода горіхів

Організм людини неспроможна функціонувати без жирів. Про цю необхідність говорить навіть той факт, що головний мозок людини складається на 70% жиру. Але тут слід зазначити користь лише ненасичених жирних кислот Омега-3. Містяться вони в достатній кількості в риб'ячому жирі, горіхах і олії, приготованій з горіхів і насіння.
Постійний, але помірний прийом горіхів здатний зміцнити серцево-судинну систему, зменшити рівень холестерину в крові та вміст глюкози.
Лікарі часто рекомендують горіхи своїм пацієнтам, які перенесли операції, для швидкого відновлення організму. Адже в рослинному продукті міститься понад 20 мікро- та макроелементів, а також значний вітамінний комплекс.
Склад горіхів насичений складними білками, що сприяють зміцненню тканин організму. У порівнянні з фруктами, в горіхах міститься в 3 рази більше калію, заліза, кальцію та фосфору. Лікарі та фахівці рекомендують їсти горіхи людям похилого віку та жінкам, які виношують дитину.
Якщо говорити про шкоду горіхів, вона теж є. У чому вона полягає? Горіхи - їжа, що важко засвоюється. Тому їх не рекомендують приймати дітям, які не досягли 6-річного віку.
Також слід зазначити, що деякі види горіхів не зберігаються більше 5 місяців, тому що швидко псуються і покриваються цвілевим грибком. Тому, купуючи горіхи, потрібно звертати увагу на термін придатності та цікавитися, в яких умовах відбувається їх продаж та зберігання.


Види горіхів, які можна придбати у компанії «Східний Рай»

Сьогодні на продуктовому ринку можна побачити велику різноманітність горіхів. На сайті компанії «Східний Рай» можна купити горіхи, вибравши з широкого асортименту рослинні плоди, що сподобалися. Нижче розглянемо докладніше цінні характеристики різних плодів:

  • Мигдаль. Людям, схильним до серцевих захворювань, мигдаль слід приймати по 60 г протягом тижня. Цінність мигдалю полягає у великому вмісті заліза, фосфору та калію. Кулінарія використовує її для приготування десертів. Купувати слід лише великі горіхи мигдалю. Важливо дивитися, щоби на них не було пошкоджень.
  • Фундук. Цей рослинний продукт прийшов до нас із давніх часів. Далекі предки виготовляли з нього різні амулети, що відганяють нечисту силу та природні лиха. Горіхи багаті на вітаміни А і Е, сприяють поліпшенню кровообігу головного мозку. Їсти фундук краще у сирому вигляді.
  • Арахіс. Належить цей вид горіхів до бобових культур і налічує він понад 70 видів. Регулярне вживання горіхів покращує пам'ять, зір та слуховий апарат. У хімпромі арахіс застосовується при виробництві клейових складів, пластмаси та штучних ниток.
  • Фісташки. Для багатьох вони є улюбленими горішками завдяки невисокому вмісту калорій, наявності вітамінних комплексів і мінералів. Лікарі радять вживати фісташки при болях у шлунково-кишковому тракті, при жовтяниці, недокрів'ї. Корисні фісташки вагітним при токсикозі, чоловікам їх рекомендують підвищення репродуктивних можливостей. Користь від них буде відчутною, якщо приймати 60 г горішків на тиждень.
  • Кеш'ю. Горіхи мають широке застосування в азіатській та індійській кухні. З них готують десерти, другі страви, різноманітні соуси та закуски. Корисний вплив на організм кешью проявляється у посиленні імунітету, зміцненні серцево-судинної системи, усуненні зубного болю. Гранична норма вживання горіхів кешью – 12 штук на день.
  • Кедровий горіх. Відомості про користь цих горіхів збереглися у старовинних писаннях лікаря Авіценни. Сьогодні вчені одноголосно підтверджують наявність у продукті великого комплексу вітамінів та корисних речовин. Але наявність високого вмісту жиру стає протипоказанням для людей, які страждають від повноти.
  • Волоський горіх. Для мешканців Кавказу він вважається за священне дерево. У його плодах знаходяться амінокислоти, корисні мінерали та речовини з дубильним ефектом. Волоські горіхи корисні при фізичній та статевій слабкості, хворобах нервової та серцево-судинної системи, порушеннях роботи шлунка.
  • Горіх Макадамія. Цінність рослинного продукту полягає у великому вмісті вітамінів, ненасичених жирних кислот, різноманітності хімічних елементів. Лікувальні властивості горіхів полягають у покращенні функціонування головного мозку, поліпшенні стану шкірного покриву та зниженні холестерину.
  • Бразильська. Належить до найсмачніших горішків. Використовують його для приготування десертів, різних салатів та страв. Щоб утримувати в організмі норму селену, дефіцит якого призводить до раннього старіння, потрібно в день з'їдати 2 горішки.
  • Пекан. Є ідеальним замінником тваринного білка, виявляє властивості сильного антиоксиданту. Крім того, в ньому міститься багато ненасичених жирних кислот, мікро- та макроелементів і такі вітаміни, як магній, залізо, цинк, фосфор. Комплекс корисних речовин запобігає розвитку ракових захворювань.

Всі описані вище види горіхів є вираженою цінністю для організму, тому рекомендуються до частого вживання.