Рекомендую олію в спреї. Замовляв дві різні, обидві смачні і дуже зручні у використанні - витрата дуже маленька, бо за рахунок спрею наноситься тонким шаром і легко дозувати. Ну і сервіс швидже всяких слів - замовив, сплатив - в той же день отримав повідолмення від нової пошти про те, що посилка вже по дорозі до мене. Рекомендую і товар, і магазин. Дякую